به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 94/07/18

نام ماه

سمبل ماه

امروز كمي سخت و مشكل است، شايد با همسرتان دچار مشكل شويد. شايد تغييرات مفيدي ايجاد شود و شما اطلاعاتي به دست آوريد كه ديگران متوجه آن نشده اند

فروردين

اخیراً با سختی ها و مشکلات زیادی روبرو بوده اید.شاید امروز تسلیم شوید.اما من فکر می کنم این روش درستی نیست و خودتان هم این را قبول دارید.

 ارديبهشت

اطرافيان شما بسيار پرانرژي هستند و شور و شوق زيادي دارند با آنها رقابت كنيد و بهتر است كمي استراحت كنيد و كارها را به دست آنها بسپاريد. اگر اين كار را انجام دهيد همه چيز به خوبي پيش مي رود.

خرداد

انجام کارهای همیشگی و متداول کمی بیش از همیشه طول می کشد زیرا امروز هر جا می روید یک آشنا می بینید و هم تمایل دارند با شما صحبت کنند. شما معمولاً کم پیش می آید که غیبت نکنید بنابراین از صحبت با او ناراحت نمی شوید.

تير

منتظر يك روز شاد و لذت بخش و پر از معاشرت باشيد، شما متمايليد كه با شوخ طبعي و گفتگوهاي جالب خود بدرخشيد و همه را مبهوت خود كنيد. اگر مي خواهيد كه از كسي درخواستي بكنيد و يا قصد همكاري داريد، از فوايد امروز استفاده كرده و توانايي معاشرت خود را به كار ببريد، چرا كه براي آنها خلاص شدن از دست شما تقريباُ غير ممكن است!

 مرداد

همه کارها را با دقت انجام می دهید.وقتی را برای انجام کارهای اداری قرار دهید زیرا چشمان تیزببین شما نکات ریز را به خوبی می بیند.اگر پولی برای خانه می خواهید خرج کنید یا چیزی می خرید امروز روز خوبی برای این کار است.

شهريور

امروز ذهن شما درگیر جزئیات و نکات ریز می باشد و شما را قادر می سازد که هر نکته ریز و مهمی که باعث ایجاد مشکل شده را بیابید.ممکن است نتوانید این وضع ذهنی خود را برای مدت زیادی نگه دارید پس حالا که دارای آن هستید استفاده کنید.هم چنین امروز روز خوبی برای خواندن اوراق کاری و چک کردن اشتباهات احتمالی و یا خواندن مدارک و یادداشتهای کوچک می باشد.

مهر

امروز فعالیت اجتماعی شما زیاد است.اگر شخصی را برای شام دعوت می کنید حتماً از این هم  نشینی  لذت می برید.معاشرت با افرادی که با آن ها احساس راحتی می کنید بسیار عالی است.محبوبیت زیادی بین دیگران پیدا می کنید.

آبان

چون سياره كند پلوتو از خانه شما در حال عبور است شما در حال گذراندن يك دوره تغييرات مي باشيد. اين مي تواند شامل تغييرات جديدي در قسمت زندگي شخصي و حرفه اي شما باشد كه بطور عمده اي طرز زندگي شما را تغيير مي دهد. اگر بتوانيد از جنبه هاي مثبت اين تغييرات در زندگي استفاده نمائيد خيلي بنفع شما خواهد بود. بايد بدانيد كه هر كسي كه عكس العمل منفي نسبت به تغييرات نشان مي دهد فقط بدليل ترس مي باشد.

آذر

امروز بيش تر حرف مي زنيد تا عمل. همه وقايع به نفع شما درجريان هستند اما در پشت پرده هستند. سعي كنيد صبور باشيد و همه چيز را خراب نكنيد.

دي

امروز ستارگان همه نوع ارتباطی را همراهی می کنند و احتمال دارد افراد جدید و جالب زیادی را ملاقات کنید.تمایل زیادی دارید که آخر هفته با هواپیما سفر کنید و یا از امکان های جدیدی دیدن کنید حتی اگر نتوانید به سرزمین های خیلی دور بروید خوشحال می شوید که سعی تان را بکنید. چه کسی می داند که اگر از مدارتان خارج شوید چه چیزهایی را کشف می کنید.

بهمن

اگر امروز مقداری کم احساس درهم گسیخته و عصبی دارید تا حد امکان از چهر های خانواده و کارهای روزانه دوری کنید.شما به مقدار تنوع و تحریک احتیاج دارید.حتی یک مبارزه .بنابراین به خودتان حتی بطور اجبار رنج نرسانید.خودتان به تنهایی وارد عمل شوید تا به ستارگان برسید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید