به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 93/08/04

نام ماه

سمبل ماه

فرصت هاي زيادي براي ايجاد تغييرات داريد. براي گرفتن تصميم مهم كمي شك و ترديد داريد. بايد از شجاعتتان استفاده كنيد.

فروردين

وقتی را برای فکر کردن به کارها و زندگی تان اختصاص دهید. ایده های متفاوتی در ذهنتان ایجاد شده اند.احتیاج دارید جایی بروید تا آزادانه فکر کنید و مجبور نباشید ایده های دیگران را در ایده های خود دخالت دهید

 ارديبهشت

اگر مجرد هستيد امروز بايد بيرون برويد زيرا احتمال اين كه يك نفر را ملاقات كنيد بسيار زياد است. در خانه ننشينيد واز تنهايي خود گله كنيد. يك كار مثبتي در اين رابطه انجام دهيد

خرداد

اگر اخیراً مسائل قانونی شما را اذیت کرده است اکنون می توانید استراحت کنید. بعضی از مذارکرات که مدت ها است طول کشیده اکنون خود به خود حل می شوند. این موضوع احساس کلی مثبت اندایشی را افزایش می دهد.

تير

حفظ خونسردي چندان ساده نخواهد بود زماني كه يك نفر از حد خود تجاوز كرده و در اتهامات عجيب و غريب خود زياده روي مي كند.شما نمي دانيد به او بگوئيد كه اين قدر حماقت نكند و يا اين كه كاملاً سكوت اختيار كنيد. سعي كنيد حواستان جمع باشد وگرنه ممكن است شما هم خود را در حال گفتن سخنان تند و تيز بيابيد.

 مرداد

یک خانم امروز به توجه بیشتری نیاز دارد زیرا ممکن است مشکل ساز باشد.امروز عشق و احساس شکوفا می شود.بنابراین آماده باشید.

شهريور

شما دارای انرژی زیادی هستید و از بودن با افراد مختلف لذت می برید.اکنون شما خواهان آن هستید که کسی شما را همراهی کند و باعث شادی و خنده شما شده و بخش خوش قلب شما روی آورد.این جو برای استراحت و ریلکس بسیار عالی است به خصوص اگر در حال حاضر هنوز نگران  برخی زمینه های زندگی تان هستید.

مهر

در محل کارتان شاهد اتفاقات غیرمنتظره هستید.می توانید دلیل رفتار عجیب یکی ازهمکاران تان را متوجه شوید.از یک نفر دفاع می کنید زیرا احساس می کنید انتقادی که از آنها شده  بی انصافی است.حتی اگر هم به این خاطر محبوبیت تان را از دست بدهید باز هم دفاع خواهید کرد.

آبان

امروز ستارگان كمك مي كنند كه كلمات صحيح را بزبان آوريد كه خيلي به دردتان مي خورد بخصوص اگر بايد در جائي صحبت كنيد. شما به اين مسئله به خوبي آگاهيد كه چقدر مهم است تاثير خوبي روي ديگران بگذاريد، ولي اين به آن معنا نيست كه خودتان نباشيد. در واقع هر چه بيشتر خودتان باشيد بيشتر احساس شادي مي كنيد و ديگران احساس مثبت تر نسبت به شما خواهند داشت.

آذر

اكنون كارهاي زيادي داريد كه بايد انجام دهيد . بايد صبور باشيد تا بتوانيد طرح هايتان را اجرا كنيد. در انتظار به دست آوردن اطلاعات حياتي و مهم هستيد و اگر كمي بيش تر صبر كنيد فرصت بيش تري براي موفقيت خواهيد داشت.

دي

ستارگان تصمیم تان را راسخ می کنند و مجبورتان می کنند تا راهتان را تعیین کنید.بدون این که متوجه شوید می توانید از جذابیت خود استفاده کنید و باعث شوید که دیگران نتوانند قضاوت کنند و یا از خود دفاع کنند.ممکن است به سختی بپذیرید که می توانید از این روشها استفاده کنید اما شاید زمان مناسبی باشد که مکث کنید و متوجه شوید که تا چه اندازه ای می توانید قوی باشید.

بهمن

امشب برای مقاصد کاری پذیرایی خواهید داشت چه از طرف خودتان باشد چه از طرف شریک زندگی تان  قطعاً‌ شما مهمانان را تحت تاثیر قرار خواهید داد.شما می دانید که گفتگو را چگونه حفظ کنید. و نقل و قول ها و اطلاعات را به نفع خود تغییر دهید. و صحبت های گول زن مطرح کنید .

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید