به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 93/12/13

نام ماه

سمبل ماه

اگر شخصي متوجه موضوعي نمي شود شما مقصر نيستيد. سعي كنيد به آن ها اعتماد به نفس بدهيد. زماني كه شما در روياهاي خود غرق شده ايد آن ها واقع بين هستند.

فروردين

به نظر می رسد فکر کردن به گذشته و نگرانی برای کارهای ناتمام کار بیهوده ای است به خصوص زمانی که چیزهای جالبی در اطرافتان هستند. در حال حاضر باید به کارهای عملی بپردازید حتی اگر کسالت آور باشد زیرا اگر آن ها را برای بعد بگذارید آن وقت با کارهایی که برایتان جالب هستند قاطی می شوید.

 ارديبهشت

همكاران و همسرتان از توانايي هاي شما توقع زيادي دارند و انتظار دارند در رقابت ها موفق شويد چيزي كه امروز به آن نياز داريد حمايت است نه انتقاد و تشكر از فعاليت هاي شما نه نتيجه دادن آنها. سعي كنيد به مسائلي كه برايتان مهم هستند توجه كنيد و تنها به فكر رضايت ديگران نباشيد. شما نياز ها و خواسته هاي خودتان را داريد و اين مسئله بايد در ذهنتان حك شود.

خرداد

امروز تمایل دارید کمی رو راست و رک صحبت کنید.اما اگر مراقب باشید احساساتی می شوید.بهترین راه برای صحبت کردن و سخنرانی این است که نت برداری کنید.لازم نیست که همه آن را بلند برای سایرین بخوانید اما داشتن یک یادداشت به شما کمک می کند تا تمام نکات مهم را یاد آورید.

تير

شما ذخاير انرژي نهاني را دارا هستيد كه در صورت نياز مي توانيد به آنها وصل شويد. حتي ممكن است خودتان شگفت زده شويد! آرزوهايتان به اوج خود رسيده است و از شروع كار برروي پروژه هايي كه ارزش زيادي برايتان دارند، لذت خواهيد برد. كسي كه به او احترام مي گذاريد و يا بسيار بزرگتر از شماست، مي تواند شانس بزرگي را براي شما به ارمغان بياورد.

 مرداد

امروز هم به روابط دوستانه اهمیت می دهید.امروز شاد و سرحال هستید و هر کسی هم که با شما رابطه داشته باشد تحت تاثیر قرار می گیرد.در این زمان همه دوست دارند با شما باشند!

شهريور

سعی کنید که امروز کمی از وقت تان را با افرادی که بزرگتر و یا عاقل تر از خودتان هستند بگذارنید چرا که به طرق مختلف از تجربه های آنان سود خواهید جست.ممکن است شخصی شما را زیر بال و پر خود گرفته و یا به نحوی در برابر موضع اخیری که در زندگی در پیش گرفته اید،از شما حمایت کند.هم چنین ممکن است از این که در حال حاضر فرشته نگهبان شما از شما حمایت و محافظت می کند احساس آرامش و راحتی کنید.

مهر

امروز آرام،مفید و متین هستید.سعی کنید انرژی های تان را در جهت زیاد و پاداش مصرف کنید.هم چنین از شرکت در رقابت نیز لذت خواهید برد.مخصوصاً اگر بدانید که شانس زیادی در برنده شدن دارید.

آبان

گرچه ممكن است يكي از روابط تان را بهبود بخشيده باشيد ولي بقيه آدمها در زندگي تان مي توانند گمراه كننده ودورو باشند.

آذر

امروز اين طور به نظر مي آيد كه همسرتان مي خواهد در مورد آينده صحبت كند. ممكن است حوصله يك بحث جدي را نداشته باشيد ولي هميشه هم شما تعيين كننده نيستيد. بهتر است كه قبل از اين كه عصباني شده و كنترل خود را از دست بدهيد، به حرف هاي ديگران نيز گوش بدهيد.

دي

اگر کارهایتان را با کمی زیرکی و اطمینان انجام دهید خیلی بهتر از این است که برنامه ها و طرحهایی را که در آینده قصد انجام آن را دارید برای دیگران توضیح دهید . اگر این کار سریعاً‌ نتیجه نداد نگران نشوید ممکن است چند وقتی طول بکشد تا دیگران حرفهای شما را درک کنند برای صبور بودن آمادگی پیدا کنید و هدفهای درازمدت تان را مد نظر داشته باشید.

بهمن

شنیده شدن صدای شما در سخن های بیهوده و صداهای ناسازگار شیوه شما نیست. یک باره پارازیت ها تحلیل رفته است شما در شیوه فرضی معمولی تان می توانید نظرتان را بیان کنید. به طور شگفت انگیزی همه نهایتاً با شما موفق می شوند.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید