به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 93/09/30

نام ماه

سمبل ماه

موقتاً حساس و زود رنج هستید ممکن است در محل کار این خصوصیات  بیش از حد بروز کند. بنابراین کارهای مهم را انجام دهید و بقیه را برای روزهای دیگر بگذارید. اگر بیش از حد کار کنید خود را بیمار می کنید.

فروردين

امروز بيشتر تخيلي هستيد و حقيقت را ناديده مي گيريد. تازه توانسته ايد اتفاقات هيجان انگيز چند روز اخير را هضم كنيد. پيش از آن كه خودتان را از لحاظ روحي درگير كنيد كمي فكر كنيد.

 ارديبهشت

افرادي كه با شما در محل كار رقابت دارند از هر فرصتي استفاده مي كنند تا موقعيت شما را خراب كنند. واقعاً لازم است تا جزئيات را بررسي كنيد و از انرژي هايتان استفاده كنيد سعي كنيد راه حل امني پيدا كنيد. ستارگان در رابطه با مشكلات عشقي شما فرصتي مي دهند تا با موفقيت آنها را حل كنيد.

خرداد

اگر هنوز در کاری مشکلی دارید ناراحت نباشید از آنجایی که عطارد به حالت طبیعی بر می گردد همه چیز درست می شود.البته هنوز کارهایی دارید که به توجه شما نیاز دارند.اما حداقل کاغذ بازی های اداری به اتمام می رسند.

تير

عطارد از ابتداي ماه دسامبر در مسير بازگشتي بوده و باعث بروز برخي مشكلات و آشفتگي زندگي اجتماعي شما شده است. امروز دوباره اين سياره موذي به مسير مستقيم خود برگشته و به شما امكان اين را مي دهد كه هرگونه نابساماني و آشفتگي را سروسامان داده و به حالت عادي بازگردانيد و اگر نسبت به كسي نااميد شده ايد، پيشنهاد مي كنم كه همه چيز را از اول شروع كنيد.

 مرداد

بالاخره عطارد به حرکت مستقیم خود برگشت.بنابراین مشکلاتی که اخیراً در خانه با آن روبرو شده اید،حل می شوند.اگر در انتظار شنیدن خبری هستید به زودی این خبر را می گیرید.

شهريور

بالاخره بعد از مدت طولانی مرکوری مجددا   ً به مسیر مستقیم خود برگشته و شما می توانید نفس راحتی بکشید.اگر با شخصی عدم تفاهم بر سر مطلبی داشتید اکنون می توانید آن اختلافات را حل کنید.هم چنین هر بسته یا نامه ای که گم شده را جستجو کنید و یا شانس این را دارید که بفهمید چه بلایی بر سر آنها آمده است.اگر اخیراً چیزی را گم کرده اید،در این زمان می توانید آن را پیدا کنید.

مهر

عطارد امروز به حرکت مستقیم بر می گردد.سرعت زندگی تان افزایش پیدا می کند.اگر با یک نفر آشنا شدید که از نظر مادی برای شما سودمند است حتماً او را از دست ندهید.سیارات هر روز چنین شانسی را به شما نمی دهند.

آبان

امروز مركوري تصميم مي گيرد كه مستقيم حركت كند و اين به اين معناست كه همه چيز خيلي به نرمي و آرامي پيش خواهد رفت. ممكن است مسايل شلوغ و پر دردسر شوند ولي حداقل همه چيز طبق برنامه پيش مي رود. ولي سعي كنيد بار زيادي را بدوش نگيريد و اميد داشته باشيد كه همه چيز بخوبي پيش برود. فقط تعداد محدودي هندوانه با يك دست مي توانيد بلند كنيد.

آذر

عطارد به حركت معمولي بر مي گردد و مي توانيد نفس راحتي بكشيد. موانعي كه بر سر راهتان وجود داشت كم كم از بين مي رود و حتي به راحتي به اين طرف و آن طرف مسافرت مي كنيد. البته، شايد همه اين ها فقط از ذهنتان باشد اما مهم نيست كه حقيقت آن چه باشد. چيزي كه مهم است مجدداً احساس رضايت و شادي مي كنيد.

دي

امروز عطارد به مسیر مستقیم خود ادامه می دهد و روابط به حالت عادی خود بر می گردند و کمتر پیش می آید کسی چیزی بگوید که شما را ناراحت کند.اگر به تمام حرفها و مسائل اطرافتان توجه کنید موضوعاتی بدست می آورید که می توانید به آنها فکر کنید.همچنین متوجه خواهید شد که لازم است در زندگی تان تغییراتی ایجاد کنید.

بهمن

امروز عطارد حرکت عادی اش را از سر می گیرد و شما می توانید با یک احساس راحتی نفسی عمیق بکشید. حتی نزدیک به این تعطیلات فصلی به شما اخباری مطلوب از پروژه هایتان می رسد و می توانید به آنها لعاب و جلا بدهید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید