به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 93/11/07

نام ماه

سمبل ماه

اگر كسي سرسخت به نظر مي رسد تنها مي توانيد بي توجهي كنيد. شما آن قدر روحيه بالايي داريد كه اين سرسختي و تعصب آن ها تاثيري بر شما ندارد. افرادي هستند كه مي خواهند از شما حمايت كنند تنها بايد آن ها را پيدا كنيد.

فروردين

اگر چه خودتان باور ندارید که وظایفتان را در خانه نادیده گرفته اید اما افراد خانه این موضوع را بطور واضح به شما می گویند. سعی کنید در کارهایی که انجام می دهید روراست و صادق باشید. و اگر فکر می کنید که دیگران به شما بی انصافی کرده اند اکنون زمان آن است که یک جا بنشینید و با آن ها صحبت کنید و مشکلات را حل کنید.

 ارديبهشت

عطارد، سياره حاكم بر شما به حركت مستقيم بر مي گردد، مي توانيد به سفرهاي كوتاه برويد، افراد جديدي را ملاقات كنيد وبا ديگران ارتباط برقرار كنيد. اكنون زماني است كه به خوبي مي توانيد پيشرفت كنيد.

خرداد

دوست دارید به کار جدید یا ارتقاء رتبه فکر کنید.فکر کردن به یک موضوع اولین پله برای رسیدن به آن است.اما خوب نیست در محل کار به این موضوع فکر کنید.

تير

امروز خورشيد به ماه مي پيوندد تا فضايي پر از آرامش و خوشي فراهم كند و شما واقعاً از آن لذت خواهيد برد. بنابراين براي اطرافيان خود و روبه راه شدن كارهاي اجتماعي آنها، دعا كنيد؛ دعا كنيد كه اطرافيان شما امروز به كارهاي اجتماعي بپردازند. امروز دوشنبه است ، ممكن است كسي شما را براي عصر به بيرون دعوت كند و شما بسيار مشتاق باشيد كه اين دعوت را بپذيريد .اگر مجرديد و به دنبال عشقي تازه مي گرديد، ممكن است امروز فرد مورد علاقه تان را پيدا كنيد.

 مرداد

مشتاق هستید در محل کارتان پیشرفت کنید.از طریق انجام دادن کارها توسط توانایی هایتان.وقتی را برای مرور مشکلات مالی قرار دهید.

شهريور

تا جایی که امکان دارد امروز وقتتان را به کارهای اجتماعی تخصیص دهید چرا که لذت زیادی برای تان به ارمغان خواهد آورد.اگر امروز نمی توانید با کسی معاشرت کنید،حداقل کار مناسبی را برای خود در نظر بگیرید و گرنه آرزو می کنید ای کاش سیندرلا بودید و معجزه ای رخ می داد.در حال حاضر روابط شما به شیرینی عسل است و شما کاملاً به جا و مناسب صحبت می کنید.و این کار تاثیر باور نکردنی برروی شهرت شما می گذارد که متولد ماه مهر جذابی هم چون شما،به آن نیاز دارد.

مهر

از انرژی فوق العاده خود برای رسیدن به اوج کارهای برجسته استفاده کنید.دیگران از اراده شما در برداشتن موانع از سر راه درس می گیرند.اما سعی کنید بیش از حد توان تان فعالیت نکنید،درهرصورت امروز روز استراحت  است.

آبان

ماه با حركت سريع اش به خانه اي از جدولتان كه به بچه ها، عشق واوقات خوشي اختصاص دارد پرتاب مي شود. آذر ماهيهاي مجرد ممكن است احساس كنيد كه يكنفر چشمتان را گرفته ولي مطمئن نيستيد كه احساس دوطرفه باشد. زودجوش بودن و رفتار صميمانه تان قسمتي از جذابيت شماست، پس لطفاً به آن شخص نشان بدهيد كه به او علاقه منديد. اگر آن شخص توجهي به علامت دادن شما نكرد آنوقت حداقل تكليف خود را مي دانيد،‌مگه نه؟

آذر

از آنجايي كه ا مروز محيط خانه شما را ناآرام مي باشد. رفتن به محيط كار مي تواند سبب شادي و رضايت شما شود. يك راه كنار آمدن با مشكلات و نگراني ها، به كار پناه بردن است ولي همان طور كه مي دانيد اين راه حل درستي نيست، به خاطر داشته باشيد كه شما گاه تبديل به شخصي بدبين مي شويد، خوب نيست كه كمي هم مثبت فكر كنيد؟

دي

ستارگان به شما خط مشی می دهند و نباید هر موضوع جزیی ناراحت کننده شما را از کار باز دارد یا محدودتان کند . همه چیز خوب و عالی است اما کاملاً‌ به مسائل مالی  جزیی بی توجهی نکنید زیرا حتی اگر امروز حوصله آنها را ندارید باید یک جوری با آنها کنار بیاید.

بهمن

اگر هوشیار باشید فرصت ها آماده بهره برداری هستند. بنابراین مسائل در سایه و خیالی را دور بریزید و رویاهایتان را برای بعد نگهدارید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید