به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 93/06/10

نام ماه

سمبل ماه

امروز ماه در برج حوت كامل است. مراقب يك نفر باشيد زيرا او از حسادت تصميم دارد كارهايي به ضرر شما انجام دهد. خوب است دوستانتان را بشناسيد.

فروردين

فوق العاده هیجان زده هستید . احتمالاً‌ خبری دارید که می خواهید به همه بگویید . اگر این طور است مطمئن باشید دیگران هم برخوردی صمیمی ب شما خواهند داشت.روابط احساسی این زمان را نباید زیاد جدی بگیرید. در هر صورت روز خوبی را خواهید داشت .

 ارديبهشت

امروز ماه در برج حوت كامل است. اين قسمت از چارت به كارهاي شغلي شما مربوط مي شود بنابراين در هر لحظه يك قدم به جلو مي رويد. عجله كنيد و همه چيز به خوبي پيش مي رود.

خرداد

امروز ماه کامل در برج حوت است.احساسات در اوج خود قرار دارند.به شدت تحت تاثیر انرژی ماه هستید که حتی اگر هم مستقیماً درگیر نباشید اما لحظات پر از استرسی را دارید.پیشنهاد می کنم آرام باشید،اما آنقدرها هم کمک نمی کند.

تير

امروز، ماه كامل است و در علامت دو ماهي مي باشد بنابراين،‌بايد توجهي چند برابر به افرادي بكنيد كه در زندگي به آنها وابسته ايد. كه اين نه تنها از نظر مالي بلكه از نظر احساسي نيز صادق است. احتمالاً بايد مشكلي را با آنهاحل و فصل كنيد و آنها را وادار كنيد كه متوجه شوند، برنامه ريزي اي كه بين شما وجود داشته است، ديگر كاربردي نخواهد داشت و بايد تغيير يابد.

 مرداد

امروز ماه دربرج حوت کامل است.بهتر است مشکلات را حل کنید.هر چقدر دیرتر این کار را بکنید شرایط بدتر می شود.

شهريور

امروز ماه کامل در بخشی از چارت شماست که حاکم بر کار، سلامتی و کارهای روزمره شما می باشد و شما رامجبور می سازد که تغییرات لازم را در این زمینه ها بدهید. در حال حاضر شما از نیاز خود به تغییر جدول روزمره زندگی تان مطلعید و اکنون زمان آن فرا رسیده که کاری در این رابطه انجام دهید . هم چنین ممکن است احساس کنید این تغییرات تاثیراتی موثر بر روی شما خواهند گذاشت نه تنها بر روی سلامتی تان بلکه فردی موثرتر خواهید شد.

مهر

بین قدرت خلاق و واقع گرای شما تضاد وجود دارد.به خودتان فرصت بدهید تا چیزی را که فکر می کنید عملی است انجام دهید.متوجه می شوید که طرز تفکر شما محدودتان کرده است و بیشتر از این ها می توانید کار انجام دهید.

آبان

شما ذاتاً بدبين نيستيد ولي امروز ستاره ها شما را وادار مي كنند كه تمام امور مالي را با احتياط انجام دهيد. يك نفر ممكن است يك تعهد مالي بدهد كه بعداً‌ قادر به انجامش نباشد. اگر باديده اعتماد با آنها رفتار كنيد مي توانيد خيلي به ضررتان تمام شود. در ضمن مواظب هر كس كه سعي مي كند از شما تعريف و تمجيد كند باشيد چون ممكن است قصد ونيتي در پس اين تعريفها داشته باشند.

آذر

ماه در برج حوت كامل است. اين قسمت از چارت شما به مسافرت هاي شغلي مربوط مي شود كه اين سفر، سفري فوق العاده است. اگر مي خواهيد كه امروز از همه نظر روز خوبي باشد، در هنگام رانندگي ياحتي استفاده از وسايل نقليه عمومي مراقب باشيد. اگر مراقب باشيد، سالم مي مانيد اما شايد باز هم اتفاقي برايتان بيفتد كه بخواهيد براي ديگران تعريف كنيد.

دي

امروز ماه کامل در اسفند با عنصر آب قرار دارد و به قسمت پول و منابع شخصی چارت شما مربوط می شود . اوضاع نابسامان است و بین شما و یک شخص خاص دعوا و مشاجره ای صورت می گیرد . مشکلات مالی و احساسی خود را حل کنید زیرا هر چه بیشتر اجازه دهید که اوضاع رو به وخامت برود بیشتر احساس رنجیدگی می کنید .

بهمن

یک بدر قابل انفجار در علامت حوت خودتان است . این بدان معناست که یک رابطه قطعاً به پایان رسیده است . زمانی که این مساله اتفاق می افتد با علامت خویش زمان خود را تلف نکنید .امروز فقط عامل پیوند است .

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید