به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 94/09/10

نام ماه

سمبل ماه

اگرچه مي دانيد كه ديگران سعي دارند لجبازي كنند و چيزي را نپذيرند اما اكنون زمان مناسبي براي تهديد يا اولتيماتوم دادن به آن ها نيست. اگر مي خواهيد به آرزوهايتان دست يابيد بهتر است تمرين كنيد.

فروردين

امروز را با احساس گیجی و سردرگمی و یا شاید سوء تفاهم آغاز کنید. اما پس از گذشت ساعاتی متوجه می شوید که این توانایی را دارید تا تصمیمات درست بگیرید و به خوبی ارتباط برقرار کنید.در حقیقت شما معجزه ای دارید که تمام افرادی را که می خواهید جذب شما می شوند.امشب حتماً رابطه احساسی جدیدی پیدا می کنید البته اگر مجرد هستید.

 ارديبهشت

اگر دچار ترس براي آينده شديد، متعجب نشويد اگر ديدگاهتان مثبت باشد، مطمئناً مي توانيد منتظر اتفاقات خوبي در چند روز آينده باشيد. واقع بين باشيد، مطمئناً به اين خصوصيت نياز داريد.

خرداد

امرزو کمی مراقب باشید البته اگر متاهل هستید، زیرا شخصی شما را به خود جذب میکند.

تير

نمي توانيد حدس بزنيد كه شريك زندگي و يا يكي از نزديكانتان چه اثري بر روي شما خواهد گذاشت. آنها باعث مي شوند كه قدرت تصورتان اوج گرفته و احساس خوبي نسبت به خود پيدا كنيد و هم چنين باعث مي شوند كه مجدداً به آدم ها عقيده و ايمان پيدا كنيد. گرچه كه در لحظه حال تصور مي كنيد آنها بي نظيرند، سعي كنيد از آنها تصويري نسازيد كه واقعاً نيستند، در غير اين صورت بعداً پشيماني بزرگي نصيبتان خواهد شد.

 مرداد

امروز خوب است برای سلامتی  و خوب بودن پول خرج کنید.اگر از جاهای حراجی و ارزان قیمت خرید کنید لازم نیست پول زیادی بپردازید.شاید اضافه حقوق بگیرید.

شهريور

امروز شخص مورد علاقه تان تاثیری عمیق بروی شما دارد که باید از ارتباط با ژوپیتر و نپتون تشکر کنید.زمانی که با این شخص هستید قلب شما مالامال از عشق و غرور می شود.اگر باید امروز به ملاقات شخصی حدید بروید،آن شخص همانند هوایی تازه وارد زندگی شما می شود.گر چه مراقب باشید از آنها یک مجسمه پر غرور نسازید چرا که ممکن است دیر یا زود سرنگون شود.

مهر

امروز به فکر باز نیاز دارید.می توانید در هر کاری شرکت کنید و موفق هم شوید.اگر به دیگران دستور ندهید حتماً به حرف ها یتان گوش می کنند و کارهایی را که می خواهید انجام می دهند.

آبان

هيچ چيز مثل همدردي و حساسيت بخرج دادن براي حل يك مشكل ارتباطي نيست. تنها كاري كه بايد بكنيد اين است كه به طرف نشان دهيد چقدر مايليد نقطه نظر او را بشنويد تا بتوانيد دستورالعمل كاملي حل اين مشكل را بيابيد. اگر مجرديد، روش دلسوزانه شما يك شخص خاص را خيلي جذب شما مي كند.

آذر

اگر گوشي تلفن را زمين نگذاريد رئيستان حتماً  چيزي به شما مي گويد وعصباني مي شود. مي دانم كه حرف هاي زيادي براي گفتن داريد اما لطفاَ سعي كنيد اين حرف ها را خارج اززمان كاري بزنيد. شما كه نمي خواهيد زندگي تان پيچيده تر شود. اين طور نيست؟

دي

ستارگانی شخصی را در مدار شما قرار می دهند که هم صحبتی جذاب می باشد و به شدت از بودن با او لذت می برید. شاید موضوعات زیادی برای فکر کردن به شما بدهد.به خصوص اگر درباره کار یا هدفهای طولانی مدت صحبت کنید.امروز همچنین روز خوبی است تا به یارتان بگویید که چه احساسی به وی دارید چون این کار می تواند احساسات بین شما را به هیجان آورد.

بهمن

سیارات وضع روحی خوش بینانه را تشویق می کنند و شروع های ناگهان اخیر درباره موانع می تواند عقب نشینی تواضع را نشان دهد.اما هیچ کس نمی خواد مانع شما از این شود که بعضی از برنامه  هایتان را شروع نکنید. به خاطر این است که شما درباره آن ترجیح می دهید سکوت خود را حفظ کنید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید