به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 95/05/10

نام ماه

سمبل ماه

امروز ماه در برج مردي با دلو كامل است. اين قسمت از چارت شما به فعاليت هاي گروهي و كارهاي تيمي مربوط مي شود. ديگران سعي دارند بقيه را ناراحت كنند اما به آنها اين اجازه را ندهيد.

فروردين

مهم است که چند روز عمیقاً جستجو کنید تا پاسخهای را که برای مشکلات مالی یا احساسی خود می خواهید به دست آورید. پاسخ ها همه هستند اما باید تنها آن ها را بیابید . اکنون خوب نیست ترسو باشید. زندگی خیلی سریع در حال تغییر است و فرصتی ندارید تا معطل کنید.

 ارديبهشت

بهترين زمان براي پيشرفت است وشايد هم برنامه ريزي براي موفقيت در آينده ، خوب باشد. اين افكار شما را كمي به فكر فرو مي برد و ديگران تمايل دارند علت آن را بدانند. آنها را اذيت نكنيد و فكر نكنيد آنها دخالت نمي كنند، آنها تنها نگران هستند. اگر مشكلي داريد چرا با آنها در ميان نمي گذاريد حتماً از اين كار پشيمان مي شويد.

خرداد

امروز ماه در برج مردی با دلو کامل است.این قسمت از چارت شما به مسائل کاری مربوط می شود.فشارهای اخیر به این قسمت ربطی ندارد.شاید بر مسائل مالی شما تاثیر گذارد.

تير

امروز ماه كامل است و در علامت مخالف شما يعني انسان با دلو(بهمن)، ظاهر مي شود. اين بدين معناست كه در حال حاضر روابط شما نياز به توجهي محتاطانه دارد و حتي ممكن است مجبور به جبران و انجام كارهايي چاره ساز در مورد اشخاصي به خصوصي شويد. سعي كنيد هم سطح آنها شده و بگوئيد كه چه فكري در سر داريد چرا كه اين يكي از مواردي است كه سياست راست گويي و صداقت بيشترين كاربرد را خواهد داشت. با اين حال، عاقلانه تر اين است كه بسيار محتاطانه عمل كنيد.

 مرداد

امروزدر ماه برج مردی با دلو کامل است.می توانید به کار وسلامتی خودتان فکر کنید.فرصت خوبی تا در این زمینه ها مشکلات تان را حل کنید.زیرا همیشه ماه کامل به مشکلات خاتمه می دهد.

شهريور

امروز دومین ماه کامل را در این ماه می بینیم و این بار ماه در خانه دلو قرار دارد.در نتیجه،این امر یادآور این است که شما باید سوءتفاهمات و مشکلاتی را که با دوستانتان داشتید حل و فصل کنید به خصوص اگر این مشکلات باعث بروز جدایی روابط شما گشته است.هر چه زودتر این کار را بکنید،از همه نظر بهتر است.پس این کار را شروع کنید.بعداً از این که این کار را انجام داده اید خوشحال می شوید.

مهر

در رابطه با کار و مسائل منزل در دو راه قرار دارید و نمی دانید کدام طرف باشید.ناراحتی اصلی این است که شما تمایل دارید راه خودتان را بروید.اگر در مورد نظرات با انتخاب تان با دیگران صحبت کنید،جو را آرامتر خواهید کرد و می توانید بهتر تصمیم بگیرید.

آبان

امروز ماه كامل در خانه بهمن است كه خانه خواهر و برادرها، سفرهاي كوتاه وارتباطات است . منتظر فاش شدن حقايقي باشيد كه به شما كمك مي كند نقطه نظر وسيع تري در مورد شرايط حاضر خود بدست آوريد. اين آزادي را خواهيد داشت كه آگاهانه در مورد راههائي كه در پيش داريد انتخاب كنيد.

آذر

امروز ماه در برج مردي با دلو كامل است. اين برج داراي عنصر هوا مي باشد و كاملاً غير قابل پيش بيني است. شايد اين بتواند دليلي براي رفتارهاي عجيبو غريب ديگران باشد. اگر امروز نمي توانيد تمام برنامه ها و طرح هايتان را اجرا كنيد به خودتان فشار نياوريد. مي توانيد سپاسگزار باشيد كه تنها توانستيد يكي از آن ها را هم انجام دهيد.

دي

امروز ماه کامل در بهمن قرار دارد که البته علامت خود شماست . عقایدتان را بدون فکر بازگو می کنید . و صحبت هایی می کنید که مجموع قیل و قال راه می اندازد . اما زمانی که اوضاع آرام می شود از این که توانستید بعد از مدتی طولانی آرامش برقرار کنید آسوده خاطر می شوید . بحث های خانوادگی دعوا راه می اندازد ولی حرف هایی هست که باید زده شود .

بهمن

امروز ماه بدر در دلو امری قابل انفجار است . شما در پنهان کردن احساسات تان همیشه خوب رفتار نمی کنید . اما آشفتگی نسبت به یک ارتباط را ممکن است  زیر یک پوشش مخفی کرد . اطمینان داشته باشید تا زمانی آرام برای اندیشه در اتفاقات اخیر خواهید داشت.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید