به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 95/08/08

نام ماه

سمبل ماه

به خاطر سلامتي و مسئوليتي كه داريد مي توانيد به شدت كار كنيد. البته فكر نكنيد ديگران بايد شما را حمايت كنند زيرا آن ها نيز افكار و كارهاي خودشان را دارند.

فروردين

زهره به برج میزان می رود این قسمت از چارت شما به کارتان مربوط می شود .اگر خلاق هستید سعی کنید در چند هفته آینده از آن استفاده کنید و قدرش را بدانید.این کار به شما احساس خوبی می دهد.فکر می کنم زمانی که به خانه می روید حرف های زیادی برای گفتن به همسرتان دارید. به او هم اجازه بدهید حرف بزند.

 ارديبهشت

امروز ماه در برج ثور كامل است. اگر دوست متولد ارديبهشت داريد شايد كمي كسالت داشته باشد يا از ”همه چيز خسته شده است“. اگر اين طور بود سعي كنيد او را شاد كنيد. به خاطر داشته باشيد، كه ماه كامل زمان خوبي براي تمام كارهاي مفيد است.

خرداد

امروزه،زهره به برج میزان می رود. اگر در محل کارتان زیاد کار کرده اید اصلاً دوست ندارید در خانه بحثی پیش بیاید. زهره نشان می دهد که همسرتان همه موانع را بر می دارد تا تعطیلات آخر هفته خوبی داشته باشید.

تير

ونوس، امروز وارد علامت ميزان شده و اين به آن معني است كه در زمينه هاي اجتماعي شما بسيار مشغول خواهيد شد. امروز مسائل داخلي به شما اجازه نمي دهد كه مانند هميشه عالي بدرخشيد، پس، فرصت خوبي است كه وقتتان را با همسايگان و افراد نزديك بگذرانيد. هم چنين توانايي اين كه سخناني شيرين و زيبا به زبان بياوريد خواهيد داشت كه اتفاقاً خيلي راحت به زبان شما جاري خواهند شد.

 مرداد

امروز زهره به برج میزان می رود.پول تان را برای وسایل زیبا خرج کنید.اگر قرار است پولتان را پس انداز کنید بهتر است مراقب باشید زیرا هر موقع که کسل و بی حوصله باشید دوست دارید پول خرج کنید تا سرحال شوید.

شهريور

سیاره حاکم شما ونوس امروز وارد علامت خودتان یعنی میزان می شود و این به این معناست که شما هم چنین در صدر محبوبیت قرار دارید.می توانید در چند هفته آینده با اعتماد به جلو نگاه کرده و خواستار چیزهایی زیادی باشید نه تنها از دوستان و افراد فامیل بلکه از کسی که فکر نمی کنید شما باعث شده اید دوباره دنیایش زیبا شود.همه چیز شما را در این زمان شگفت زده خواهد ساخت.

مهر

ونوس وارد برج میزان می شود،مرموزترین قسمت چارت شما،روابط دوستانه شما حالت مرموز به خود می گیرد.شاید رویا را به حقیقت ترجیح دهید.سعی کنید با انجام یک کار خلاق روح تان را تسکین دهید.

آبان

امروز سياره ونوس به خانه هوائي مهر وارد مي شود كه به معناي اين است كه ديگر جاي نگراني نيست. مخالفت، با ديگران به جائي نخواهد رسيد و شما از ديپلماسي براي اين كه دوستي ديگران را داشته باشيد استفاده مي كنيد. در ضمن امكان دارد كه بطرف انجام كار خلاقي روي آوريد چون پر از الهام هستيد.

آذر

هر چه قدر امشب فرزندانتان را بيش تر دوست داشته باشيد، باز هم شما را گيج مي كنند. قبل از اين كه بخواهيد نظم را رعايت كنيد به ياد داشته باشيد كه زماني خودتان هم جوان بوديد. بايد امشب دوري از آن ها را جبران كنيد.

دي

امروز ونوس به طرف مهر با عنصر هوا می رود که به قسمت مطالعه و مسافرت چارت شما مربوط می شود. بهترین زمان برای برنامه ریزی می باشد زیرا برنامه هایی که مطرح می کنید برای مدتی طولانی سودمند خواهد بود.و اگرتصمیم دارید که از حالا تا اواسط نوامبر  مسافرت کنید حتماً منتظر هیجان باشید.

بهمن

ذهنتان را در جریان حس ـ کار و خدمت حفظ کنیدـ مخصوصاً اگر در حال رانندگی هستید.یک رانش متمایل به سمت بیرون  است . و شما پی  می برید.تمرکزتان در حال فروش است اگر ذهنتان آماده نیست با اتوبوس بروید والا ممکن است بابت خسارت به ماشین تان  با خودتان بپردازید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید